Dodano 2015-12-04 przez Magda Kowalska
Pasja, którą lubimy dzielić się poza godzinami - blogi

Mijają właśnie 2 lata odkąd otwarliśmy naszą przestrzeń. Przez ten czas pojawiło się u nas wiele inspirujących osób. Początkowo nasz cowork był zdecydowanie kobiecy, do tego stopnia, że zainicjowaliśmy akcję „mąż dla coworkerki”, po której proporcja płci zdecydowanie się zmieniła na korzyść Panów. Dziewczyny weszły w zmianę i rozwinęły skrzydła na nowych płaszczyznach, w tym z nowymi partnerami, niestety nie poznanymi bezpośrednio w naszej przestrzeni – to byłby dopiero hit niczym brazylijska telenowela... :)

Wielka radość dla nas, że kilka osób rozwinęło swoje biznesy na tyle, że nasza kameralna przestrzeń stała się dla nich za mała, trzymamy za nich kciuki by rozrastali się dalej.

Tymczasem chcieliśmy podzielić się najnowszym odkryciem – wśród osób pracujących w naszej przestrzeniBLOGERZY – osoby, które piszą na co dzień – bardziej zawodowo ale także „po godzinach” dzieląc się swymi pasjami.

Poznajcie Kamila, Natalię, Olę, Magdę oraz Gosię i ich ciekawe pasje. Niektóre z nich stały się sposobem na biznes - zainspirują Was.


Kamil w tej materii nasz rodzynek, jego blog podróżniczy to pełna humoru i grozy relacja z podróży po wielu kontynentach. Kamil na co dzień jest programistą, którego nikt by nie posądzał o taką pasję ;) w wolnym czasie podróżuje razem z żoną. Jak piszą: „Od kilku lat podróżujemy; wcześniej sami, od dwóch lat wspólnie. Byliśmy m.in. w Argentynie (Ania), USA (Kamil), Budapeszcie, Edynburgu, Paryżu oraz na Krecie i Santorini. Najlepsze, mamy nadzieję, dopiero przed nami…"

Relacje znajdziecie na: http://podrozuje.net/przygodkilkaaniikamilka/

 

Aleksandra to również informatyczka, kreatorka stron internetowych, zajmuje się web designem i developmentem. Na co dzień właścicielka niesamowitego studia imagospot.pl, przy okazji którego prowadzi również bloga http://blog.imagospot.pl na którym znajdziecie ciekawe informacje dotyczące zawodowej pasji Oli. Ale to nie o nim będziemy się rozpisywać, ale o blogu, o którego istnieniu dowiedziałam się troszkę przypadkowo. Tak naprawdę warto sięgnąć tutaj - http://skosztuj.to. Blog współtworzony z Joanna Pracka na którym znajdziecie wiele przepisów – „skosztuj.to istnieje od kwietnia 2011 roku. Miesięcznie blog odwiedza wiele osób, które poszukują przepisów, poradników kulinarnych oraz recenzji.”

Na blogu znajdziecie również sklep z koszulkami kulinarnymi – idealny pomysł na prezent dla łasuchów i tych, którzy kochają kuchnię.

 

Magda – przyszły adwokat, jak dla mnie łamie stereotyp tego zawodu, jest bardzo uśmiechniętą i energetyczną osobą, która ma pasję – bycie fit. Turbo ambitna :)

Na łamach bloga dzieli się jak żyć zdrowo – znajdziecie tu wiele fantastycznych przepisów jami jami. Jak sama pisze: „Blog jest poświęcony szerokiej tematyce prowadzenia zdrowego i aktywnego życia."

http://www.optimiss.pl/ dawniej http://stworkowoo.blogspot.com

 

Natalia wyjątkowa kobieta, która stara się pogodzić rolę mamy ze swoją odkrytą (niestety w trudnej sytuacji zdrowotnej) pasją. Nasz Dr House oprócz doradzania jak i co jeść by żyć w zdrowiu, przygotowuje niesamowite, w pełni eko ciasta, które wyglądają zjawiskowo.

Jak pisze: „Motto CocoNat to: zdrowie zaczyna się od jedzenia. Słowa te najlepiej oddają sens mojego życia. Poruszam tematy dotyczące chorób autoimmunologicznych, skąd się biorą i udowadniam, że choroba to nie koniec świata."

https://www.facebook.com/CoconatStrongerThanBefore/

  

Gosia, której stałym czytelnikom nie trzeba przedstawiać, jest naszą stałą współtwórczynią bloga. Pisze teksty, po których chce się wznieść coraz wyżej przełamując swoje słabości. Na co dzień Gosia Zimniak http://gosiarysuje.pl i jej inspiująco – rozwojowy blog freelancerki – wpisy znajdziecie http://blogfreelancerki.pl

Gosia w ostatnim czasie przygotowała kalendarz, który będzie nam towarzyszył przez cały kolejny 2016 rok!

 

Jeśli chcecie podzielić się z nami swoją pasją na łamach naszego bloga lub coworkingu - serdecznie zapraszamy do współpracy.

Warto przeczytać także