Dodano 2015-08-27 przez Magda Kowalska
Mama wraca do pracy. Biuro dla Kobiet

POZIOM A kreatywne miejsce pracy dla kobiet 

W zasadzie jak tylko otwarliśmy naszą drugą przestrzeń - poziom A, pomyślałam, że to idealne miejsce dla kobiet i mam. Duże, otwarte pomieszczenie biurowe doskonale spełnia potrzeby nas, kobiet. Pracujemy razem, w między czasie dzieląc się naszymi sukcesami i lękami. Wspieramy się i inspirujemy, plotkujemy, budujemy wzajemnie nowe, wartościowe relacje. Cieszy mnie, że moje odczucie podzieliły inne dziewczyny, w tym Gosia Zimniak, która dołączyła do naszej przestrzeni. 

Coworking z sąsiędztwem kreatywnych miejsc opieki dla dzieci.

Dodatkowo co na pewno zainteresuje mamy i mam nadzieję, zmobilizuje do wyjścia z domu, w naszej okolicy są super placówki, które zapewniają opiekę tak jak Prywatny Żłobek Bajkolandia, który przyjmuje maluszki już od 20 tygodnia życia, i co ważne oferuje również opiekę na godziny.

Więcej: https://www.facebook.com/BajkolandiaPoznan?fref=ts

 

 

 

Miejsce magiczne stąd pomysł by przygotować wspólną ofertę. 

BEZPŁATNY DZIEŃ TESTOWY NA POZIOMIE LEVEL A + DZIEŃ ADAPTACYJNY W BAJKOLANDIA.

Wystarczy, że skontakujesz się z nami, a omówimy dogodny termin.

W okolicy są również przedszkola zarówno państwowe – tu niestety pewnie w ciągu roku trudniej się „dostać” i prywatne, w których rekrutacja trwa praktycznie cały rok. W ofercie można znaleźć pakiety dostosowane do potrzeb mam, które nie pracują w pełnym wymiarze godzin.

W naszej najbliższej okolicy znajdują się:

  1. Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne Akademia Smyka (ul. Klin)
    http://www.akademiasmyka.pl

  2. Przedszkole Gardnerowskie SŁODKI DOMEK
    http://www.slodkidomek.pl

  3. Bambini Prywatne Przedszkole Montessori
    http://www.bambini.com.pl

 

DLACZEGO COWORKING JEST IDEALNY DLA MAM

Kilka lat temu kiedy siedziałam w domu z dziećmi próbując jednocześnie pracować jako freelancer i rozwijać się. Nie było to łatwe zadanie, ani czas który z perspektywy rozwoju zawodowego mile wspominam. Jak już udało mi się „ulokować” dzieci w przedszkolu wydawało się, że spełniło się moje marzenie – czas do pracy, w której nikt mi nie przeszkadza. Ale radość nie trwała długo bo ja po prostu tkwiłam sama w domu. Brak kontaktów spowodował, że się wycofałam. Obowiązki domowe brały górę nad pracą.

Wtedy dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak coworking, zaczęłam się temu bardziej przyglądać i spodobało mi się, na tyle, że sama postanowiłam zrobić z tego biznes.

 

COWORKING CZYLI PRACOWAĆ RAZEM

MIEĆ BIURO W NAJBARDZIEJ EKONOMICZNEJ I INSPIRUJĄCEJ OPCJI

#Biurko #WirtualneBiuro #Gabinet #SalaSpotkań

 

ZALETY KORZYSTANIA Z PRZESTRZENI COWORKINGOWEJ.

Dla Mam, które pracują w domu coworking to opcja skrojona idealnie ekonomicznie, tak by w spokoju popracować, by się zainspirować, a często by po prostu nabrać odwagi – wyjść do ludzi. W naszej przestrzni do dyspozycji jest również sala spotkań oraz gabinet, czyli zaplecze które umożliwia prowadzenie różnych spotkań oraz warsztatów. To doskonałe rozwiązanie dla tych, które chcą coś zmienić, rozwinąć się, boją się podjąć jeszcze decyzję o zobowiązaniach finansowych i posiadaniu własnego biura. Dla tych, które chcą się otworzyć na ludzi, a „wyjściem z domu”, a „rozstaniem” z dzieckiem i dać szansę mu się uspołecznić.

Wprost powiem – coworking to odzyskać równowagę i zachować zdrowie psychiczne.

 

NA DESER WIRTUALNE BIURO Z OPCJĄ BIURKA, BY BYĆ PANIĄ SWEGO CZASU.

W naszej przestrzeni istnieje usługa wirtualnego biura, która w połączeniu z miejscem do pracy, daje idealną możliwość dla bycia swoim szefem w pracy, a także bycia szefem własnego czasu. Usługa polega na przypisaniu miejsca wykonywania działalności do naszego adresu, cała korespondencja kierowana jest do nas, dzięki temu zyskuje się komfort odzielenia pracy od adresu domowego.

 

Teraz wrzesień, czas wyzwań. Nie wiem czy bardziej dla mnie czy dla moich synów – starszy idzie do klasy czwartej, a młodszy do pierwszej.

Myślę, że to czas niełatwy nie tylko dla mnie ale dla wielu Mam, których dzici są w jakimś decydującym i przełomowym okresie życia więc serdeczenie zapraszam na Level A ;)

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/PrzerwaNaReklame/photos/a.421112924674.195749.164564839674/10153517144879675/?type=1&fref=nf

 

Magda Kowalska

Warto przeczytać także