Dodano 2014-12-18 przez Magda Kowalska
Obcowanie. Cała prawda o współpracowaniu
Po drugiej stronie Twojego biurka może nie być nic. Może roztaczać się piękny widok albo stać lustro w którym maluje się znane oblicze. Wszystko zależy od tego, jak chcesz i lubisz pracować.
Może jednak, co najważniejsze zdaje się w naszym życiu - siedzieć człowiek, który spotykany każdego dnia powoduje, że czas mija szybciej, efektywniej, a nade wszystko milej. Jak to jest w naszym coworku…są dni ciche ale to skupienie zadaniowe - zawodowe, są też dni muzyczne - to czas gdy trzeba się podładować. Są wspólne biznesy mniejsze i większe, są dni telefoniczne, każdy ma milion ważnych rozmów i czas na żarty, wygłupy, a nade wszystko pora obiadowa i od zamówienia zaczyna się każdego dnia konkretna rozmowa. Jest czas na dobre uczynki, pocieszanie i motywowanie - wspólne szukanie inspiracji. 
 
Jest też dzień wyjątkowy jak ten dziś gdy choć nie dzielimy się opłatkiem bo różne mamy wyznania - siedzimy razem dzieląc się dobrym słowem, radością i oczekiwaniem na wolne dni :)
 
 
Taki przedświąteczny czas, to dobry okres, by rzucić okiem na biurka.
 
Biurko prawdę Ci powie, można podpatrzeć, jak kto pracuje i ile miejsca zajmuje. A nade wszystko nad czym pracuje. Czy jest bardziej zorganizowany, czy może ciut wyobcowany albo chwilowo zdezorientowany…w kierunku nowych poszukiwań i natchnienia garści.
 
   
 
   
 
 
 
Biurko miejsce pracy wydaje się, że to tylko przedmiot - kawałek blata, niewielkie miejsce pracy. Ale dobrze zorganizowane i wkomponowane w fajne wnętrze, dookoła cudownych ludzi, daje wiele radochy niczym odpakowywanie świątecznych prezentów.
Warto przeczytać także