Dodano 2014-08-25 przez Marta Nowacka
Polećmy razem

Bardzo ciekawe, ile osób przeczytało ostatni numer magazynu Let's Fly, w którym mieliśmy przyjemność gościć. Mamy nadzieję, ze mówienie o coworkingu i przestrzeniach jak nasze do zdecydowanie dobra robota. Numer dostępny jest jeszcze u nas. Z wypiekamy czekamy na kolejne numery Let’s Fly, tymczasem zachęcamy do lektury wpisu przygotowanego przez Agencję IPSILON odpowiedzialną za skład i oprawę graficzną Magazynu

Bon voyage!!!

Lato i sezon urlopowy pomału kończą się, ale wybór destynacji jest ciągle szeroki. Jak zorientować się w możliwościach, które stoją przed nami, by nie szukać daleko? Oczywiście najwygodniej wybrać się w podróż samolotem… polecieć wysoko i dostarczyć sobie dodatkowych wrażeń w postaci bodźców wzrokowych. I najlepiej z Poznania, bo przecież nasze poznańskie Lotnisko Ławica oferuje dość szeroki wachlarz połączeń. I wciąż pojawiają się nowe możliwości, o których przeczytać możemy np. w… magazynie Let’s Fly.

Tegoroczna oferta wylotów czarterowych z Poznania z pewnością zachęci każdego. W biurach podróży czeka nadal aż 35 wakacyjnych kierunków – możemy wybierać zarówno spośród stałych, letnich hitów, jak i zaskakujących nowości. Choćby Gruzja i zielone wzgórza kurortu Batumi, a stamtąd dalsze możliwości zwiedzenia egzotycznych zakątków Armenii, Azerbejdżanu czy Iranu. Otworem stanęły też Bałkany – rejs do Podgoricy w Czarnogórze przybliża nas również do Albanii, Bośni i Hercegowiny, Kosowa i Macedonii. Wreszcie można także polecieć bezpośrednio na jedyną w swoim rodzaju Maderę, portugalską wyspę pełną egzotycznej roślinności i owoców.

Dla tych, którzy wakacyjną przygodę wolą zorganizować sobie sami, polecamy wieczny Rzym, zakochany Paryż, kolorową Barcelonę – są to połączenia sezonowe, czyli kierunki uruchamiane przez linie lotnicze od wiosny do jesieni. Stolica Balearów, Palma de Mallorca to propozycja linii Ryanair. Uroki wybrzeża Chorwacji przybliża Eurolot, w każdą sobotę startując z Poznania do najpiękniejszych tamtejszych miast – Dubrownika i Zadaru.

A może kogoś zainteresuje kraina tulipanów i wiatraków? Linia Wizz Air rozpoczęła w czerwcu rejsy do Eindhoven, po raz pierwszy w historii łącząc Poznań z Holandią. Miasto to można traktować nie tylko jako główny cel naszej wycieczki – warto też rozważyć tani lot przesiadkowy z tego lotniska, gdyż oferuje ono bardzo intersujące dalsze kierunki. Eindhoven – na pierwszy rzut oka młode i nowoczesne miasto, w rzeczywistości jest jednym z najstarszych w Holandii. Tętniące życiem centrum miasta, z ogromnym wyborem sklepów, barów, pubów i restauracji, oferujące bogate życie nocne, kalendarz imprez wypełniony po brzegi i pełną gamę atrakcji kulturalnych na najwyższym poziomie. Bawiąc w „Mieście Światła” będziemy mieli w czym wybierać!

Samo Lotnisko Ławica także zmienia się i ciągle rozwija. O nowościach, jakie możemy tu napotkać, przeczytamy w każdym wydaniu magazynu Let’s Fly. A oprócz tego zainteresowani znajdą tu też ciekawostki z różnych krajów, praktyczne porady, które przydadzą się w podróży no i przede wszystkim mnóstwo pomysłów i inspiracji na niezapomniane wojaże!

 

//

Let’s Fly – kwartalnik Portu Lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego, to bezpłatny, dwujęzyczny (polsko-angielski) lifestylowy magazyn, dostępny w ponad 100 lokalizacjach w całej Wielkopolsce (hotele, hostele, centra biznesowe, biura podróży, szkoły językowe, urzędy gmin w okolicznych miejscowościach oraz oczywiście samo lotnisko).

A od niedawna dostępny także w CoWalski-Aleja Inspiracji :)

 

Każdy numer można znaleźć także na stronie www.airport-poznan.com.pl/pl/let-s-fly


Za skład magazynu i oprawę graficzną odpowiada IPSILON Agencja Reklamowo-Wydawnicza www.ipsilon.pl

Warto przeczytać także