Dodano 2014-02-11 przez Ewa Jędrzejczyk
To moja praca i pasja…

Lubię zaczynać poniedziałki od dobrej kawy. A do kawy nie tylko croissant, ale i nowinki: kobiece magazyny, newsy w Internecie, sprawdzenie poczty mailowej… poszukiwanie inspiracji i wymiana doświadczeń. Zawsze uśmiech na twarzy. Dzień dobry… Nazywam się Ewa Jędrzejczyk :)

Na co dzień pomagam w zabezpieczaniu przyszłości i określaniu potrzeb ubezpieczeniowych. Mój zawód umożliwił mi poznanie wielu ludzi, bez których nie byłabym w tym miejscu, w którym teraz jestem.

W maksymalnie wykorzystywanym czasie na rozwijanie własnego biznesu i budowanie zaufanej marki nie zapominam o angażowaniu się w dobre relacje z ludźmi pełnymi energii. Uwielbiam współpracować z osobami, które kochają, to co robią łącząc zarobkową pracę z hobby. A po godzinach… moją słabością są blogi lifestylowe. Moda, wystrój wnętrz, dobra kuchnia, wyjątkowe miejsca… z przyjemnością podpatruję różne rozwiązania aby móc je wcielić w życie. Szczególnie często odwiedzam zaprzyjaźnione blogerki, a pełne burzy mózgów spotkania owocują ciekawymi projektami, które niedługo ujrzą światło dzienne, ale na razie ciii… każdy sukces musi dojrzeć :)

Na poważnie… mój początek kariery zawodowej związałam z branżą ubezpieczeniową. Nieodparta chęć wniesienia nowego spojrzenia na rynek ubezpieczeń spowodowała, że podjęcie decyzji o założeniu własnej firmy przyszło łatwo. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że ideą firmy Ubezpieczenia Ewa Jędrzejczyk jest projektowanie rozwiązań ubezpieczeniowych z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Ubezpieczenia to praca i pasja, którą wraz z moim zespołem zajmujemy się na co dzień dzieląc się doświadczeniem w branży oraz powiększając grono zadowolonych klientów. Oferujemy usługi ubezpieczeniowe: na życie, odpowiedzialności cywilnej, majątkowe, komunikacyjne. Nie proponujemy szablonowych ofert. Każdy klient otrzymuje ofertę dopasowaną do jego potrzeb. 

Warto przeczytać także