Dodano 2014-01-22 przez Marysia Mucha
Dzień Babci i Dziadka - rękodzieło na al. Wielkopolskiej

W taką pogodę babcia ratuje nas gorącą herbatą z malinami. Dziadek upiekł jabłecznik z cynamonem. Za oknem ośnieżona aleja Wielkopolska - majestatyczny, biały Sołacz. A my siedzimy przy kominku i oglądamy lokalne rękodzieło: wyroby szydełkowe i unikatową biżuterię.

Prezent od Babci

Prezent od Babci

Prezent od Babci

Z okazji wczorajszego Dnia Babci i dzisiejszego Dnia Dziadka zabieram Was w odwiedziny do jednej z tajemniczych willi na naszej Alei Inspiracji. Dziadkowie przyjmują nas z otwartymi ramionami. Babcia pokazuje swoje niesamowite wyroby: czapki, kominy, ale także obrusy, zazdrostki, chusty. Tworzy je pod marką Prezent od Babci. Ale nie jesteśmy jedynymi gośćmi, obok babci pojawia się kolejna artystka z al. Wielkopolskiej – właścicielka Biżuteria Plus by Madziara. Rozmawiamy o tym, jak Sołacz inspiruje.

Biżuteria Plus

Biżuteria Plus

Biżuteria Plus

Biżuteria Plus

Jeśli spodobały się Tobie wyroby handmade prosto z Sołacza, to już w najbliższą sobotę obie Panie będą wystawiały się w King Crossie od godziny 13:00.

[To centrum handlowe jest nam ostatnio bardzo bliskie – ciągle możecie oglądać tam wystawę Katarzyny Piweckiej, która w niedzielę będzie naszą prelegentką w ramach PRZEBUDZENIA.]

Warto przeczytać także