Dodano 2013-12-16 przez Marysia Mucha
KobiecyPoznań

Drogie dziewczyny, kobiety, matki, singielki, tradycjonalistki, innowatorki! W trosce o Wasze potrzeby przygotowujemy dla Was cykl warsztatów, obok którego – uwierzcie mi - nie przejdziecie obojętnie. A w międzyczasie przyjrzymy się też kobiecym inicjatywom w naszym mieście.

Co konkretnie knujemy? Szczegóły zdradzimy niebawem. Będzie trochę kontrowersyjnie, chcemy przełamywać schematy i dyskutować bez tematów tabu. Z pewnością wyprowadzimy Ciebie z Twojej strefy komfortu, ale tylko po to, abyś mogła dostrzec niedostrzegalne!

Może moje porażki były cenniejsze niż moje sukcesy?

Może aby zarządzać firmą od A do Z powinnam najpierw poznać swój punkt G?

Może na własnej pasji da się zarobić?

A może poddam się metamorfozie pod okiem specjalistek i będę bardziej sobą, niż teraz?

Knujemy dalej.

I cieszymy się, że w Poznaniu powstają i rozwijają się kobiece inicjatywy. Należą do nich między innymi poznańska formacja Geek Girls Carrots czyli kobiet, które kochają nowe technologie, grupa Przedsiębiorcza Kobieta Poznań, działająca w ogólnopolskiej sieci klubów rozwoju karier dla kobiet. W Poznaniu mieści się również wielkopolski oddział Kongresu Kobiet. Ponadto w stolicy Wielkopolski działa Klub Kobiet Przedsiębiorczych, którego jedną z inicjatorek jest właścicielka Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet: Babiląd. Nie można pominąć także Kobiety Biegają, które - podobnie jak my - uwielbiają Sołacz.

foto via poznan.tumblr.com

Warto przeczytać także