Dodano 2013-12-09 przez Marysia Mucha
Pogotowie StartUp’owe na Alei Inspiracji

Jeśli to czytasz, to pewnie rozwijasz obecnie jakiś startup lub myślisz o otwarciu własnej działalności. W końcu Google i Facebook też były kiedyś startupami. Teraz giganci z Mountain View wyznaczają nowe trendy w high-tech’u, a my możemy uczyć się na ich sukcesach i błędach. W związku z tym uruchomiliśmy dla Ciebie Pogotowie StartUp’owe!

Na Pogotowiu przyjmujemy nagłe przypadki, w każdą środę, między godziną 10:00 a 14:00. Oprócz reanimacji ciepłą kawą i widokiem na kasztanowe drzewa doradzimy Tobie, jak zrobić pierwszy, drugi i trzeci krok podczas startupowania. Skupimy się głównie na marketingu internetowym, modelach analizy biznesowej Lean Canvas, social mediach, content managemencie, trendwachingu czy blogowaniu. Na koniec zapiszemy Tobie receptę i dawkowanie, abyś nie zachłysnął się rychłym sukcesem :)

Z Pogotowia już skorzystali pierwsi "pacjenci"!

My nie NFZ, my kolejek nie generujemy, zarezerwuj więc sobie miejsce na biuro@cowalski.pl

Opłata symboliczna za spotkanie wynosi 20 pln (faktura/rachunek).

Zapraszamy Cię również do dołączenia do naszej grupy tematycznej na Facebooku – będziemy się z Wami dzielić przemyśleniami i dobrymi radami po wizytach „pacjentów”! Możecie też zadawać pytania: https://www.facebook.com/groups/618349841562497/?fref=ts

Warto przeczytać także