Dodano 2013-11-29 przez Magda Kowalska
Sołacz - doskonałe miejsce do pobudzania Rodziców i Dzieci

Aktywizacja - to jedno z założeń, z których zrodziła się idea przestrzeni do wynajęcia CoWalski Aleja Inspiracji. Rozbudzenie jako otwarcie siebie na nowe możliwości.

 

Wychodzimy naprzeciw z inicjatywą, może nie nową ale na pewno potrzebną RÓWNOLEGŁYCH ZAJEĆ DLA RODZICÓW I DZIECI.


Nie masz już wymówki w stylu chcę iść na warsztaty, ale nie mam z kim zostawić dziecka! Założeniem jest aktywizacja Rodziców, przy jednoczesnym rozwijaniu zainteresowań dzieci. W CoWalski Aleja Inspiracji kończymy z biernym oczekiwaniem na nasze pociechy „pod drzwiami” odbywających się warsztatów.

 

Dysponując naszą przestrzenią – 2 oddzielne sale, każda wyposażona adekwatnie do grupy odbiorców możemy realizować taką idee. To będzie dobry czas na rozbudzenie pasji i podreperowanie relacji, nic tak dobrze nie scala jak wspólne zainteresowania.

 

Na naukę nigdy nie jest za późno, wykorzystaj czas na coaching, poznanie języka od podstaw, innych kultur, robienie na drutach, a może dowiedz się jak zarządzać pieniędzmi, czasem. A przede wszystkim otwórz się na nowych, ciekawych ludzi.

 

Może chcielibyście nauczyć się czegoś totalnie odjazdowego jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wkrótce szczegóły dotyczące akcji.

 

Chętne osoby i firmy, które chciały by przyłączyć się do inicjatywy, zapraszamy do współpracy!

Warto przeczytać także